Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Fieldmann
Електричний тример FZS 2050-E
Електричний тример з напівавтоматичною ріжучою головкою. Оснащений регульованою по висоті ручкою та плечовим ременем. Розділена ручка для зручного транспортування та зберігання обладнання. В комплекті тризубчасте лезо, яке чудово впорається з обрізанням молодих дерев або інших витривалих рослин.

Особливості продукту
| Виріб | |
| Виробник | Fieldmann |
| Код виробника | FZS 2050-E |
| EAN | 8590669161942 |
| Технічні характеристики | |
| Живлення | Електричне |
| Потужність | 1400 W |
| Робоча ширина | 1,6 см |
| Вага | 6 кг |
| Двигун внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | Не застосовується |
| Ємність бака | Не застосовується |
| Акумуляторна батарея | |
| Тип акумулятора | Не застосовується |
| Ємність акумулятора | Не застосовується |
| Напруга акумулятора | Не застосовується |
| Аксесуари | |
| Екран в комплекті | Так |
| Нитка розжарення в комплекті | Так |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fieldmann |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 453 ₴



