
Тример електричний Black+Decker GL8033-QS
- В наявності
- Код: 473083
4 371 ₴
+380 (800) 31-92-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужність 800,00 W
Швидкість 7000,00 об/хв
Діаметр волосіні 2,00 мм
Ширина різання 33 см
Регульована друга ручка: Так
Лісочка в комплекті: 10 m
Функція обрізки країв: Так
Направляюча кромки: Так

Характеристики продукту
| Продукт | |
| Виробник | Black&Decker |
| Код виробника | GL8033-QS |
| EAN | 5035048435014 |
| Технічні характеристики | |
| Електроживлення | Внутрішнє згоряння - двотактні двигуни |
| Потужність | 800 W |
| Робоча ширина | 33 см |
| Вага | 3,2 кг |
| Аксесуари | |
| Диск в комплекті | Ні |
| Нитка в комплекті | Так |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 371 ₴


