
Автомобільний / ручний пилосос Hyundai HVC 101
- В наявності
- Код: 473554
1 937 ₴
+380 (800) 31-92-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручний пилосос Hyundai HVC101
Ручний акумуляторний пилосос Hyundai HVC 101 може впоратися зі звичайним дрібним брудом і ідеально підходить для щоденного, звичайного прибирання. Пилосос безмішковий і може пилососити не тільки сухе, але й вологе прибирання. Весь бруд збирається в контейнер, фільтрацію забезпечує постійний фільтр, який можна мити. Серед найбільших переваг ручного пилососа - його невеликий розмір і легка вага, завдяки чому він може потрапити в багато місць. Пилосос може працювати до 15 хвилин без підключення до електромережі.

Технічні характеристики:
- Знімний фільтр, що миється
- Індикатор зарядки
- Час роботи до 15 хвилин
- Насадка для щілин, насадка для водяного пилососа
- Зарядна база для настінного кріплення
- Потужність 1,5 Вт
- Адаптер напруги 230 В ~ 50 Гц / 9 В
- Висота: 39 см
- Ширина: 14 см
- Глибина: 12 см
- Вага: 870 г

Особливості продукту
| Виріб | |
| Виробник | Hyundai |
| Код виробника | HVC101 |
| EAN | 8592417026800 |
| Основна інформація | |
| Модель | HVC101 |
| Тип | Бездротовий |
| Потужність | Немає даних |
| Колір | Білий |
| Особливості | |
| Регулювання потужності | Немає |
| Вологе прибирання | Так |
| Функція обдування | Ні |
| Приєднання труби | Ні |
| Індикатор заряду | Так |
| Технічні характеристики | |
| Збір пилу | Контейнер для пилу |
| Місткість мішка/контейнера | 500 мл |
| Тип фільтра | Миючий |
| Напруга акумулятора | 4.8 V |
| Час роботи | 15 хвилин |
| Час заряджання | 10 годин |
| Довжина кабелю | Не застосовується |
| Рівень шуму | 74 дБ |
| Фізичний | |
| Висота | 39 см |
| Ширина | 14 см |
| Глибина | 12 см |
| Вага | 0.87 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8592417026800 |
| Код моделі товару | HVC101 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тип | Звичайний |
- Ціна: 1 937 ₴









