Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ротаційна полірувальна машина Dedra DED7955 1200 Вт
- Цифровий дисплей, за допомогою якого можна встановити швидкість обертання
- Диск на липучках
- Постійна швидкість обертання незалежно від сили натискання
- Зручна ручка
- Потужність: 1200 Вт
- Швидкість: 0-3000 об/хв
- Діаметр диска: 180мм
- Тип кріплення аксесуарів: різьблення M14
- Довжина мережевого шнура: 5m
- Вага: 2,7 кг

Особливості продукту
| Товар | |
| Виробник | Dedra |
| Код виробника | DED7955 |
| EAN | 5902628795502 |
| Основні дані | |
| Модель | DED7955 |
| Тип | Поворотний |
| Живлення | Мережа |
| Потужність | 1200 W |
| Технічні характеристики | |
| Швидкість | 3000 об/хв |
| Діаметр полірувального круга | 180 мм |
| Вага | 2,7 кг |
| Особливості | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Плавний пуск | Ні |
| Гасіння вібрації | Ні |
| Аксесуари | |
| Батарея в комплекті | Не застосовується |
| Ємність акумулятора | Не застосовується |
| Зарядний пристрій в комплекті | Не застосовується |
| Чохол для перенесення в комплекті | Немає |
| Кількість полірувальних дисків у комплекті | 1 полірувальний диск |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dedra |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


