
Пральна машина автоматична MPM MPM-5610-PV-38
- В наявності
- Код: 481367
15 240 ₴
+380 (800) 31-92-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості продукту
| Основні дані | |
| Виробник | MPM |
| Вантажопідйомність | 6 кг |
| Ємність барабана | 6 l |
| Управління | Поворотна ручка |
| Завантаження | Спереду |
| Напрямок відкривання дверцят | Ліворуч |
| Енергетична етикетка | |
| Клас центрифугування | C |
| Рівень шуму при центрифугуванні | 74 дБ |
| Вода за цикл | 43 літри |
| Особливості | |
| Кількість програм | 15 |
| Програми | Бавовна; Джинсовий одяг; Синтетика; Вовна; Швидка програма; Ручне прання; Антиалергенні; Мікс; Попереднє прання; Полоскання; Кольорові; Еко 40-60 °C; Відведення води |
| Фізичні параметри | |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 85 см |
| Глибина | 42 см |
| Колір | Білий |
| Колір дверей | Білий |
| Клас енергоспоживання | E |
| Особливості | Швидка програма; Відкладений старт; Дисплей; Автоматичний контроль ваги |
| Технології, що використовуються | Антиалергенні |
| Клас шуму при віджиманні | B |
| Модель | MPM-5610-PV-38 |
| Популярні | Пральні машини MPM 6 кг; Пральні машини MPM глибиною 42 см; Пральні машини MPM з фронтальним завантаженням; Пральні машини MPM класу енергоспоживання E; Пральні машини MPM класу енергоспоживання E з фронтальним завантаженням |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MPM |
| Стан | Новий |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 15 240 ₴

