Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики продукту
| Виробник | Profi Cook |
| Ширина | 48 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 84 см |
| Колір | Чорний |
| Модель | ProfiCook PC-WK 1235 |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi Cook |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 21 854 ₴


