
Пилосос 2в1 (вертикальний + ручний) Dyson V12 Detect Slim Absolute (394167-01)
- В наявності
- Код: 354654
26 456 ₴
+380 (800) 31-92-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості продукту
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Максимальний час роботи: | 60 хвилин |
| Час зарядки | 4 години |
| Колір | сіро-помаранчевий |
| Акумулятор: | Літій-іонна |
| Кількість елементів живлення в комплекті: | 1 |
| Змінна батарея: | так |
| Пилосос і фільтрація | |
| Кількість режимів роботи: | 3 |
| Режими роботи | підвищена; еко; середня |
| Ємність контейнера: | 0.35 л |
| Функції | |
| Регулювання потужності всмоктування: | так |
| Індикатор заряду акумулятора: | так |
| Додаткова інформація | |
| Рукоятка управління: | так |
| Дисплей: | LCD |
| Зарядна станція: | Підвісна |
| Інші: | Легке спорожнення контейнера; знімний акумулятор |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити | 25,2 х 25 х 123,4 см |
| Вага | 2,2 кг |
| Розміри упаковки: | 81 x 27.70 x 16.50 см |
| Вага з упаковкою: | 6,05 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dyson |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип | Вертикальний |
- Ціна: 26 456 ₴









