
Пилосос з мішком Nilfisk SICL14E08A2-B- HFN
- В наявності
- Код: 482604
21 245 ₴
+380 (800) 31-92-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості продукту
| Основні дані | |
| Виробник | Nilfisk |
| Потужність | 450 W |
| Енергетична етикетка | |
| Рівень шуму | від 66 до 70 дБ |
| Фізичні характеристики | |
| Колір | Сріблястий |
| Довжина кабелю | 8 m |
| Популярні | Звичайні пилососи Nilfisk 450 Вт |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nilfisk |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 21 245 ₴

