Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості продукту
| Загальні характеристики | |
| Колір | Сірий |
| Вага [кг] | 2,6 кг |
| Технічні характеристики | |
| Потужність [Вт]. | 600 |
| Протиковзка основа | Так |
| Діаметр отвору сита (мм) | 2.7/4/8 мм |
| Максимальний діаметр отворів сита (мм) | 8 мм |
| Терка в комплекті | Ні |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 960 ₴


