Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики продукту
| Колір: | сріблястий |
| Потужність: | 160 W |
| Діапазон нарізки | 0 - 20 мм |
| Дизайн леза: | нержавіюча сталь |
| Виконання основи: | нержавіюча сталь |
| Регулювання швидкості: | немає |
| Додаткові функції: | Нековзні ніжки; можливість встановлення на стільницю; похиле розташування основи |
| Функції безпеки | |
| Захист від випадкового запуску: | так |
| Зовнішні розміри | |
| Розміри упаковки: | 40 х 26 х 30 см |
| Вага з упаковкою: | 3 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fritel |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 5 106 ₴










