
Апарат для приготування попкорна Blaupunkt FPC401
- В наявності
- Код: 462097
1 949 ₴
+380 (800) 31-92-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості продукту
| Потужність: | 1200 W |
| Розміри (ВхШхГ): | 28 х 19,5 х 15,5 см |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Додаткова інформація: | Нековзні ніжки; мірний стакан; кришка контейнера |
| Зовнішні параметри | |
| Розміри упаковки: | 23 х 20 х 32 см |
| Вага з упаковкою: | 1 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blaupunkt |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 3 |
- Ціна: 1 949 ₴

