
Кавоварка гейзерна Bialetti Moka Express Black 6 TZ (0004953)
- В наявності
- Код: 207443
2 244 ₴
+380 (800) 31-92-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Специфікація | |
| Колір виробу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Можна мити в посудомийній машині | Ні |
| Місткість у чашках | 6 стаканів |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Ширина | 160мм |
| Довжина | 220мм |
| Висота | 120 мм |

Особливості продукту
| Продукт | |
| Виробник | Bialetti |
| Код виробника | 4953 |
| EAN | 8006363018418 |
| Основна інформація | |
| Тип | класичний |
| Місткість | 6 чашок |
| Домінуючий колір | чорний |
| Колекція | Moka |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bialetti |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
- Ціна: 2 244 ₴

