
Настенная сушилка для белья Leifheit Telegant 72 Protect 83305
- В наличии
- Код: 187916
2 239 ₴
СУШИЛКА TELEGANT 72 PROTECT 83305 LEIFHEIT
Сушилка для білизни Telegant 100 - відмінне рішення для всіх, кому потрібна невелика, але проста сушилка для білизни.
Завдяки невеликим розмірам сушилки ми можемо використовувати кожне вільне простір у будинку, сушильній кімнаті, ванні кімнати.
Іспользований пластик стійкий до ультрафіолетових лучів і деформацій при впливі високих температур.
Одночасно можна сушити білизну з половини стиральної машини.
Сушилка має 8 висувних рейок довжиною 90 см.
Сушилку можна використовувати як у приміщенні, так і на відкритому повітрі.
Розміри: 103 см в ширину х 4,9 см в глибину в складеному вигляді. 4,9 см, глибина в розкладеному вигляді. 53 см х В 7,7 см.
Колір: білий

Особливості продукту
| Изделие | |
| Виробник | Leifheit |
| Код виробника | AGE000296 |
| EAN | 4006501833051 |
| Основная информация | |
| Тип | Настенная сушилка для белья |
| Загальна довжина кабеля | 7,2 м |
| Максимальная нагрузка | 5 кг |
| колір | Білий |
| Особливості | |
| Блокування від випадкового складування | немає |
| Погодоустойчивый | так |
| Транспортировочные колеса | немає |
| Фізичні дані | |
| Висота сушилки в розкладеному вигляді | 6 см |
| Ширина розкладної сушильної машини | 103 см |
| Длина розкладної сушильної машини | 53 см |
| вес | 2 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Leifheit |
| Состояние | Новое |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 0 |
- Цена: 2 239 ₴


