
Набір для миття вікон Leifheit Dry & Clean (51003)
- В наявності
- Код: 306638
2 981 ₴
Мийка для вікон Leifheit Dry&Clean
Мийка для вікон Dry&Clean зі штангою та Window Washer від Leifheit - це ідеальний набір для миття будь-якого скла, дзеркал, вікон та кахлю. Надійна конструкція та високоякісні матеріали роблять роботу з пристроєм та аксесуарами, що входять до комплекту, легкою та приємною. Модель Dry&Clean добре лежить в руці завдяки зручній ручці. Працює від змінного акумулятора, який заряджається приблизно за 180 хвилин. Функція очікування активує повну потужність приладу тільки при контакті з поверхнею, що очищається, що забезпечує 35 хвилин безперервної роботи і поверхню очищення приблизно 100 м2.

Практичні рішення
Мийку можна використовувати під будь-яким кутом - це можливо завдяки діапазону повороту на 360°. Ширина скребка з системою Dry&Clean від Leifheit становить 28 см. Штанга довжиною 43 см дозволяє дістатися до важкодоступних місць. Двостороння щітка для миття вікон має накладку для одночасного миття вікон, рам і кутів. Накладку можна прати в пральній машині при температурі 60 ̊C. Всі ці аксесуари роблять прибирання набагато ефективнішим. Пристрій легко підтримувати в чистоті - великий отвір бака дозволяє вилити брудну воду і ретельно промити його після закінчення роботи. І Dry&Clean, і Window Washer оснащені системою Click, тому вони підходять до всіх барних стійок бренду Leifheit з цією системою.

Особливості продукту
| Виріб | |
| Виробник | Leifheit |
| Код виробника | 51003 |
| EAN | 4006501510020 |
| Основна інформація | |
| Модель | Dry&Clean 51003 |
| Тип | Акумуляторний |
| Колір | Білий |
| Технічні характеристики | |
| Продуктивність | 100 m² |
| Бак для брудної води | 100 мл |
| Розпилювач | Немає |
| Час роботи | 35 хвилин |
| Час зарядки | 180 хвилин |
| Фізичні | |
| Висота | 48 см |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 10 см |
| Вага | 0.7 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leifheit |
| Тип | Ручка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 981 ₴








