
Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Leifheit Rotaro PowerVac 2in1 16V (11927)
- В наявності
- Код: 308436
8 356 ₴
2в1 - для максимальної гнучкості .
Прибирання дійсно може бути таким простим! Новий акумуляторний пилосос Rotaro PowerVac 2в1 - це потужний універсал для щоденного прибирання: потужний підлогомийник і практичний ручний пилосос в одному флаконі. Прибирайте всі підлоги, сходи і навіть важкодоступні куточки за допомогою цього пилососа без кабелю, що заважає. За допомогою ручного пилососа та відповідних насадок ви можете легко пилососити меблі, подушки або автомобіль, видаляючи пил, крихти та волосся. Потужний літій-іонний акумулятор на 16 В дозволяє пилососити до 35 хвилин.

Електрична щітка з технологією Bristle Pro
Електрична насадка для підлоги, виготовлена за технологією Bristle Pro, забезпечує чистоту підлоги. Щітка-скребок з густою щетиною, що обертається, надзвичайно ретельно прибирає: жорстка щетина видаляє великі забруднення, а м'яка - дрібний пил. Технологія безмішкового циклону підвищує ефективність прибирання. Якщо потрібна більша потужність, то і підлогонатирач, і ручний пилосос можна дуже легко переключити з режиму "еко" на режим "турбо", збільшивши потужність всмоктування.

Пилососити ще ніколи не було так легко
Цей гнучкий і маневрений прилад досягає навіть важкодоступних місць і легко прибирає підлогу навіть під низькими меблями. 4 світлодіодні лампи, розташовані спереду, дозволяють бачити бруд на будь-якій підлозі та освітлюють темні кути. М'які колеса дозволяють ефективно пилососити не тільки плитку або килими з коротким ворсом, але й делікатні підлогові покриття, такі як паркет, ламінат і вінілові підлоги, не пошкоджуючи чутливі поверхні. Після прибирання контейнер для пилу просто спорожняється - без мішків і без додаткових витрат.

Особливості продукту
| Продукт | |
| Виробник | Leifheit |
| Код виробника | |
| EAN | 4006501119278 |
| Основна інформація | |
| Модель | Rotaro PowerVac 2in1 16V 16V |
| Тип пилососа | Безмішковий |
| Знімний ручний пилосос | Так |
| Тип | Акумуляторний |
| Колір | Білий |
| Особливості | |
| Регулювання потужності | Немає |
| Режим роботи | Без функції прання |
| Технічний | |
| Напруга акумулятора | 16 V |
| Місткість контейнера для пилу | 0.25 l |
| Робочий діапазон | Необмежений |
| Рівень шуму | 77 дБ |
| Акумуляторна робота | |
| Час роботи | 35 хвилин |
| Час заряджання | 210 хвилин |
| Фізичні | |
| Зріст | 118 см |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 17 см |
| Вага | 2.4 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leifheit |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 8 356 ₴

