Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості продукту
| Потужність: | 1200 W |
| Тарілки в комплекті: | 4 трикутники; вафлі; гриль |
| Змінні тостерні пластини: | так |
| Регулювання температури: | немає |
| Дизайн корпусу: | пластик і нержавіюча сталь |
| Додаткові функції: | 2 світлові індикатори; можливість вертикального зберігання |
| Зовнішні характеристики | |
| Розміри упаковки: | 30 х 32,50 х 18 см |
| Вага з упаковкою: | 3,50 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raven |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тип приладу | Бутербродниця |
- Ціна: 3 537 ₴







