Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики продукту
| Колір: | чорно-золотий |
| Кількість температурних рівнів: | 6 |
| Подача холодного повітря | немає |
| Іонізація | немає |
| Діаметр: | 19 мм |
| Додаткові функції: | автоматичне вимкнення; шнур, що обертається |
| Зовнішні характеристики | |
| Розміри упаковки: | 38 х 16 х 7 см |
| Вага з упаковкою: | 0,80 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Тип | Плойки |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 2 981 ₴










