Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості продукту
| Основна інформація | |
| Потужність двигуна: | 300 W |
| Регулювання швидкості: | немає |
| Кількість рівнів швидкості: | 1 |
| Персональний | так |
| Мірний стаканчик: | так |
| Об'єм чашки: | 0,6 l |
| Тип скла: | Пластик |
| Можна мити в посудомийній машині (глечик; кришка): | так |
| Колір | сріблясто-чорний |
| Функції | |
| Змішування | |
| Додаткові функції | |
| Додаткові функції: | лезо з нержавіючої сталі |
| Безпека експлуатації | |
| Система захисту від випадкового запуску: | так |
| Зовнішні розміри | |
| Розміри упаковки: | 28 х 12 х 24 см |
| Вага з упаковкою: | 1 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raven |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 2 414 ₴







