
Швейна машинка електромеханічна Arka Radom 888
- В наявності
- Код: 460522
5 386 ₴
+380 (800) 31-92-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості продукту
| Швидкість шиття: | 900 об/хв |
| Кількість стібків: | 18 |
| Типи стібків | еластичний; гілка; покривний; півмісяць; прямий; гладь; атласний; трико; діагональний; зигзаг |
| Зворотня строчка: | так |
| Регулювання довжини стібка | плавний |
| Швейні функції: | Вишивання; підшивання петель; пришивання аплікації; ручка для перенесення; лагодження тканини; пошиття білизни; пришивання еластичної стрічки; пришивання еластичної стрічки; пришивання блискавки; зміцнення тканини; зшивання тканини |
| Позиціонування голки: | немає |
| Автоматична заправка нитки в голку: | немає |
| Опція подвійної голки: | так |
| Регулювання тиску лапки на матеріал: | немає |
| Ниткоукладач: | маятниковий |
| Додаткові функції: | 4-ступінчасте прометування отворів; автоматичне намотування шпульки; вбудоване освітлення; вільний рукав |
| Дисплей: | немає |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 6.5 кг |
| Розміри упаковки: | 46.10 x 33.70 x 25.40 см |
| Вага з упаковкою: | 7,13 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arka |
| Стан | Новий |
| Тип швейної машини | Електромеханічна |
| Тип машинки | Швейна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд запчастини | Лапки |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 5 386 ₴








