
Швейна машинка електромеханічна Brother X14S
- В наявності
- Код: 460527
5 791 ₴
+380 (800) 31-92-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості продукту
| Кількість стібків: | 14 |
| Типи стібків | зигзаг |
| Зворотня строчка: | так |
| Швейні функції: | обметування петель; човникова строчка; пришивання еластичних матеріалів |
| Додаткові функції: | Ручна обрізка нитки; LED підсвічування; вбудоване підсвічування; вільний рукав |
| Дисплей | немає |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 5,7 кг |
| Розміри упаковки: | 44.20 x 20 x 35.40 см |
| Вага з упаковкою: | 6 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brother |
| Стан | Новий |
| Тип швейної машини | Електромеханічна |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 5 791 ₴

