
Швейна машинка електромеханічна Lucznik Laura 555
- В наявності
- Код: 460534
7 022 ₴
+380 (800) 31-92-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості продукту
| Потужність: | 70 W |
| Кількість стібків: | 35 |
| Типи строчок | покривний; оверлочний; півмісяць; прямий; атласний; трикотажний |
| Зворотня строчка | так |
| Регулювання довжини стібка | 0 - 4 мм |
| Регулювання ширини стібка | 0 - 5 мм |
| Швейні функції: | Вишивання; стьобання; пришивання аплікацій; пришивання ґудзиків; пришивання блискавки. |
| Позиціонування голки: | немає |
| Автоматична заправка нитки в голку: | немає |
| Опція подвійної голки: | так |
| Регулювання притискної лапки до матеріалу: | так |
| Ниткопритягувач | маятниковий |
| Додаткові функції: | автошпуленамотувач; вільний рукав; вшивання еластичної стрічки |
| Дисплей | немає |
| Фізичні характеристики | |
| Розміри упаковки: | 45 х 22 х 40 см |
| Вага з упаковкою: | 7 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucznik |
| Стан | Новий |
| Тип швейної машини | Електромеханічна |
| Гарантійний термін | 12 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд запчастини | Лапки |
- Ціна: 7 022 ₴

