
Швейна машинка електромеханічна LUCZNIK Lena 2019
- В наявності
- Код: 460535
4 331 ₴
+380 (800) 31-92-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості продукту
| Потужність: | 24 W |
| Кількість стібків: | 16 |
| Типи стібків | покритий; прямий; зигзаг |
| Зворотня строчка | так |
| Регулювання довжини стібка | немає |
| Регулювання ширини стібка | немає |
| Швейні функції: | петля; човниковий стібок |
| Автоматична заправка нитки в голку: | немає |
| Опція подвійної голки: | немає |
| Регулювання сили втягування голки: | немає |
| Регулювання тиску лапки на матеріал: | немає |
| Ниткопритягувач: | ротаційний (поворотний) |
| Додаткові функції: | 4-ступінчасте прокидання лапки; LED підсвічування; регулювання натягу нитки; вільний рукав; високий підйом лапки |
| Дисплей | немає |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 3.3 кг |
| Розміри упаковки: | 20 х 40 х 33 см |
| Вага з упаковкою: | 4.20 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucznik |
| Стан | Новий |
| Тип швейної машини | Електромеханічна |
| Гарантійний термін | 12 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд запчастини | Лапки |
- Ціна: 4 331 ₴









