Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості продукту
| Потужність: | 800 W |
| Регулювання швидкості: | електронно-ступінчасте |
| Кількість рівнів швидкості: | 5 |
| Контейнер для соку: | Так |
| Колір | сріблястий |
| Додаткові функції: | фіксація крапель; імпульсний режим роботи; LED дисплей |
| Зовнішні характеристики | |
| Розміри упаковки: | 37 х 27 х 43 см |
| Вага з упаковкою: | 5 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raven |
| Тип приладу | Відцентрова |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 4 114 ₴









