
Блендер занурювальний Catler SB 810 Vacu+
- В наявності
- Код: 460896
8 086 ₴
+380 (800) 31-92-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості продукту
| Основна інформація | |
| Живлення | мережа: 230-240 В 50/60 Гц |
| Потужність двигуна | 600 W |
| Регулювання швидкості: | Механічне-ступінчасте |
| Кількість рівнів швидкості: | 5 |
| Імпульсний режим роботи: | немає |
| Можна мити в посудомийній машині: | так |
| Колір | чорний |
| Функції | |
| Подрібнення льоду; змішування; блендер; подрібнення (рубання); збивання піни | |
| Додаткові функції | |
| Додаткові функції: | Турбо-функція; насадка з нержавіючої сталі; вакуумна система |
| Зовнішні особливості | |
| Розміри упаковки: | 28 х 17 х 40 см |
| Вага з упаковкою: | 2 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Catler |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 8 086 ₴









