Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики продукту
| Розміри (Ш x В min-max x Г): | 43 x 16.1 -16.1 x 29 см |
| Максимальна продуктивність (стандартний режим): | 342,3 м3/год |
| Рівень шуму | 52 дБ |
| Освітлення | Світлодіод 1х2,8 Вт |
| Управління | жест |
| Регулювання швидкості: | 3 ступені |
| Кількість моторів: | 1 |
| Режим роботи | абсорбер; екстрактор |
| Жирові фільтри: | алюмінієві |
| Діаметр вихідного отвору для повітря | 12 см |
| Колір | inox |
| Оздоблення | сталь |
| Додаткові функції: | кнопки "soft touch"; асинхронний двигун |
| Відповідний вугільний фільтр: | T300 |
| Вугільний фільтр в комплекті: | немає |
| Зовнішні розміри | |
| Розміри упаковки: | 48 х 20 х 37 см |
| Вага з упаковкою: | 8 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Akpo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Вбудована |
- Ціна: Ціну уточнюйте




