
Витяжка вбудована Akpo WK-7 Micra Glass 60 White
- В наявності
- Код: 460970
4 444 ₴
+380 (800) 31-92-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики продукту
| Розміри (Ш x В min-max x Г): | 53 х 18 -18 х 26,6 см |
| Максимальна продуктивність (стандартний режим): | 337,4 м3/год |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Освітлення | LED 1х2,8 Вт |
| Управління | механічне |
| Регулювання швидкості: | 3 ступені |
| Кількість двигунів: | 1 |
| Режим роботи | абсорбер; екстрактор |
| Жирові фільтри: | алюмінієві |
| Діаметр вихідного отвору для повітря | 12 см |
| Колір | білий |
| Оздоблення | сталь; скло |
| Додаткові функції: | асинхронний двигун |
| Відповідний вугільний фільтр: | T300 |
| Вугільний фільтр в комплекті: | немає |
| Зовнішні характеристики | |
| Розміри упаковки: | 60 x 24 x 47 см |
| Вага з упаковкою: | 7 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Akpo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Вбудована |
- Ціна: 4 444 ₴



