
Витяжка пласка Akpo WK-9 K Glass 60 Black
- В наявності
- Код: 461037
6 062 ₴
+380 (800) 31-92-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики продукту
| Розміри (Ш x В min-max x Г): | 60 x 16 - x 50 см |
| Максимальна продуктивність (стандартний режим): | 286,2 м3/год |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Освітлення | LED 2х2 Вт |
| Управління | сенсорне (сенсорне); за допомогою пульта дистанційного керування |
| Регулювання швидкості: | плавне |
| Кількість моторів: | 1 |
| Режим роботи: | абсорбер; екстрактор |
| Жирові фільтри: | алюмінієві |
| Діаметр вихідного отвору для повітря | 12 см |
| Колір | чорний |
| Оздоблення | сталь; скло |
| Додаткові функції: | пульт дистанційного керування; таймер |
| Відповідний вугільний фільтр: | P30 |
| Вугільний фільтр в комплекті: | немає |
| Зовнішні розміри | |
| Розміри упаковки: | 66.10 x 22 x 56.50 см |
| Вага з упаковкою: | 5.76 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Akpo |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 6 062 ₴




