Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики продукту
| Розміри (Ш x В min-max x Г): | 60 x 60,5 -95,5 x 35 см |
| Максимальна продуктивність (стандартний режим): | 315,4 м3/год |
| Рівень шуму | 53 дБ |
| Освітлення | LED 1х2,8 Вт |
| Управління: | сенсорне (сенсорне); пульт дистанційного керування |
| Регулювання швидкості: | 3 ступінчасте |
| Кількість двигунів: | 1 |
| Режим роботи: | абсорбер; екстрактор |
| Жирові фільтри: | алюмінієві |
| Діаметр вихідного отвору для повітря | 12 см |
| Колір | білий |
| Оздоблення | сталь; скло |
| Додаткові функції: | Пульт дистанційного керування; підсвічування кнопок керування; регулювання висоти козирка; асинхронний двигун; сенсорне керування. |
| Вугільний фільтр в комплекті: | T300 |
| Вугільний фільтр в комплекті: | немає |
| Зовнішні розміри | |
| Розміри упаковки: | 64 x 37.50 x 44 см |
| Вага з упаковкою: | 10,25 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Akpo |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 7 410 ₴




