Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики продукту
| Розміри (Ш x В min-max x Г): | 90 x 62 -87 x 35 см |
| Максимальна продуктивність (стандартний режим): | 442 м3/год |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Освітлення | LED |
| Управління: | сенсорне (сенсорне управління) |
| Регулювання швидкості: | ступінчасте 3 ступені |
| Кількість двигунів: | 1 |
| Режим роботи: | абсорбер; екстрактор |
| Жирові фільтри: | алюмінієві |
| Колір | чорний |
| Оздоблення: | скло |
| Відповідний вугільний фільтр: | FK228 |
| Вугільний фільтр у комплекті: | немає |
| Зовнішні розміри | |
| Розміри упаковки: | 51 x 100 x 52 см |
| Вага з упаковкою: | 21.50 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VDB |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 12 810 ₴





