Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості продукту
| Ємність: | 22 l |
| Регулювання температури: | так |
| Максимальна температура | 220 градусів |
| Регулювання висоти піддонів: | так |
| Камінь для піци: | так |
| Вертел | так |
| Функції приготування | нижній нагрів; нижній і верхній нагрів; верхній нагрів; духовка; піцерія |
| Додаткові функції: | таймер |
| Фізичні характеристики | |
| Колір | чорно-сірий |
| Розміри (Ш х В х Г): | 39.5 x 35.7 x 37.4 см |
| Живлення | 220-240 В 50/60 Гц |
| Розміри упаковки: | 48 х 42 х 48 см |
| Вага з упаковкою: | 8,50 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Raven |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 7 546 ₴







