
Мінімийка високого тиску Karcher HD 6/13 C Plus (1.520-951.0)
- В наявності
- Код: 461190
48 579 ₴
+380 (800) 31-92-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики продукту
| Тиск: | 130 бар |
| Пропускна здатність: | 590 літрів/год |
| Максимальна температура води на вході: | 60 градусів Цельсія |
| Потужність підключення: | 2,9 кВт |
| Довжина шланга | 10 m |
| Бак для миючого засобу: | немає |
| Додаткові функції: | Автоматичне зниження тиску при вимкненні машини; можлива вертикальна і горизонтальна робота; плавно регульована напрямна ручка; вбудований фільтр для води; всмоктування миючого засобу за допомогою вбудованого шланга |
| Фізичні характеристики | |
| Розміри: | 39 x 36 x 93 см |
| Вага | 28,8 кг |
| Розміри упаковки: | 75 x 40 x 45 см |
| Вага з упаковкою: | 30 кг |
| Тип насоса | латунний |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 48 579 ₴






