
Парогенератор Philips PerfectCare 6000 PSG6020/30
- В наявності
- Код: 461535
10 246 ₴
+380 (800) 31-92-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості продукту
| Основна інформація | |
| Тип стопи: | SteamGlide PLUS |
| Потужність | 2400 W |
| Тиск | 6.5 бар |
| Парогенератор: | Вбудований |
| Вироблення пари: | 130 г/хв |
| Регулювання струменя пари: | немає |
| Вертикальний викид пари: | так |
| Додатковий паровий удар: | 500 г/хв |
| Блокування крапель: | немає |
| Пральна машина | немає |
| Автоматичне відключення праски: | так |
| Автоматичний вибір температури: | немає |
| Система захисту від накипу: | вбудована |
| Функція самоочищення: | немає |
| Рідкокристалічний дисплей: | немає |
| Об'єм резервуара для води | 1,8 l |
| Довжина мережевого кабелю | 1,65 m |
| Колір | біло-фіолетовий |
| Додаткові функції | |
| Додаткові функції: | Сигналізація низького рівня води; тиск 6,5 бар; функція OptimalTemp; нагадування про накип; відсік для зберігання парового кабелю; система очищення від накипу Smart Calc Clean; знімний резервуар для води; викид пари перед праскою |
| Зовнішні особливості | |
| Вага праски: | 1.18 кг |
| Вага праски та підставки: | 3.42 кг |
| Розміри упаковки: | 43 х 22.50 х 33.50 см |
| Вага з упаковкою: | 3 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 10 246 ₴









