
Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Black+Decker SVJ520BFSP-QW
- В наявності
- Код: 461648
10 543 ₴
+380 (800) 31-92-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості продукту
| Напруга акумулятора: | 18 V |
| Джерело живлення: | Акумуляторне |
| Максимальний час роботи: | 25 хвилин |
| Час зарядки: | 5 годин |
| Ручний пилосос : | так |
| Колір | сіро-фіолетовий |
| Акумулятор | Літій-іонний |
| Пилосос і фільтрація | |
| Ємність контейнера: | 0.5 літра |
| Функції | |
| Індикатор заряду акумулятора | так |
| Додаткова інформація | |
| Дисплей | немає |
| Зарядна станція | немає |
| Інше: | легке спорожнення контейнера |
| Технології, що використовуються: | циклонічна технологія |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 1,68 кг |
| Розміри упаковки: | 77 х 29 х 27 см |
| Вага з упаковкою: | 5 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Тип | Вертикальний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 10 543 ₴



