
Професійний пилосос Numatic Henry PetCare HPC200
- В наявності
- Код: 461670
15 939 ₴
+380 (800) 31-92-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості продукту
| Вхідна потужність: | 620 W |
| Рівень шуму: | 72 дБ |
| Довжина кабелю: | 10 m |
| Колір | чорно-зелений |
| Пилосос і фільтрація | |
| Тип мішка | синтетичний |
| Модель мішка | 604133; Hepa-Flo 604015 |
| Тип фільтра | проти запаху |
| Назва фільтра | Microfresh |
| Місткість мішка/контейнера: | 9 літрів |
| Особливості | |
| Функція миття: | немає |
| Регулювання потужності всмоктування: | немає |
| Відсікач шнура: | так |
| Індикатор заряду акумулятора: | немає |
| Додаткова інформація | |
| М'які колеса: | немає |
| Дисплей | немає |
| Фізичні характеристики | |
| Розміри (Д х Ш х В): | 34 x 36 x 37 см |
| Вага | 8 кг |
| Розміри упаковки: | 39 х 39 х 49 см |
| Вага з упаковкою: | 10 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Numatic |
| Гарантійний термін | 12 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 15 939 ₴









