
Cабвуфер активний Dali SUB E-12 F White Satin
- В наявності
- Код: 461755
44 450 ₴
+380 (800) 31-92-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості продукту
| Основні дані | |
| Тип | активний сабвуфер |
| Номінальна середньоквадратична потужність | 170 W |
| Музична потужність | 220 W |
| Частотна характеристика: | 28 - 190 Гц |
| Діаметр низькочастотного динаміка | 300 мм |
| Регулювання гучності: | так |
| Додаткові функції | |
| Автоматичне включення/режим очікування: | так |
| Регулювання частоти зрізу: | так |
| Регулювання фази: | плавне |
| Додаткові функції: | алюмінієва основа; вхід LFE |
| Фізичні характеристики | |
| Лінійний: | ZENSOR |
| Колір | білий |
| Розміри | 370 x 340 x 380 мм |
| Вага | 14,7 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dali |
| Гарантійний термін | 12 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 44 450 ₴



