Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фен та плойка BaByliss AS962E 1000 Вт Іонна іонізація Обертова щітка для холодного повітря діаметр 42 мм 50 мм 2 рівні температури

Особливості продукту
| Основна інформація | |
| Потужність | 1000 W |
| Іонізація | так |
| Потік холодного повітря | так |
| Обертова щітка | так |
| Напрямки обертання | 2 |
| Діаметр щітки | 42 мм |
| Покриття | керамічне |
| Поворотний шнур | так |
| Живлення | мережеве |
| Колір | чорний |
| Зовнішні розміри | |
| Розміри упаковки | 10.50 x 38 x 18.50 см |
| Вага з упаковкою | 0.90 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 3 378 ₴











